شهردار الوند در دیدار با رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان البرز: شهرداری همراهی با حوزه سلامت را وظیفه خود می داند

جوادی شهردار الوند با دکتر مهرعلیان رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان البرز در خصوص بررسی راهکارهای همکاری و نحوه ی ارایه ی خدمات مطلوب به شهروندان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که در روز دوشنبه  10 اردیبهشت ماه در محل شبکه بهداشت و درمان شهرستان البرز صورت گرفت؛ جوادی شهردار الوند ضمن تأکید بر سلامت شهروندان اظهار داشت: شهرداری همراهی با حوزه ی سلامت را وظیفه خود می داند، زیرا شهروند سالم سرمایه های اصلی مدیریت شهری هستند.

وی افزود: نظر به دسترسی مناسب و استفاده ی روزانه شهروندان از ساختمان شهرداری در خیابان یادگار امام(ره)، این ساختمان همچنان در اختیار شبکه بهداشت خواهد ماند.

دکتر مهرعلیان رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان البرز نیز در این دیدار با تأکید بر همکاری دوجانبه در راستای سلامت شهروندان تصریح کرد: همکاری شهرداری و حوزه ی بهداشت تأثیر مستقیم در زندگی مردم دارد.

وی در خصوص ساختمان احداثی کلینیک تخصصی فارابی واقع در میدان امام علی(ع) خاطر نشان کرد: ساختمان فارابی به محض اینکه تکمیل شود، صبح ها به عنوان مرکز خدمات سلامت و عصرها به عنوان یک کلینیک تخصصی فعال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی