شهردار الوند در جمع صنعتگران شهر صنعتی البرز: در تلاشیم تا شهر صنعتی البرز را به منطقه ویژه اقتصادی تبدیل کنیم

 

جوادی شهردار الوند با صنعتگران شهر صنعتی البرز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که عصر روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه و به همت تالار و مجموعه ی پذیرایی آرامهر برگزار شد، جوادی شهردار الوند و رییس هیأت مدیره شرکت شهر صنعتی البرز با اشاره به اینکه شرکت شهر صنعتی البرز در بحران مالی به سر می برد، اظهار داشت: باید با همفکری و مساعدت یکدیگر راهکاری برای حل مسائل و مشکلات صنایع و شرکت شهر صنعتی البرز پیدا کنیم.

وی با اشاره به شعار سال تصریح کرد: تحقق این شعار در رویکرد حمایتی مان از تولیدکنندگان داخلی و خرید کالاهای تولید شده در شرکتهای شهر صنعتی البرز دیده می شود.

رییس هیأت مدیره شرکت شهر صنعتی البرز با اشاره به برنامه های در نظر گرفته شده برای توسعه صنایع شهر صنعتی البرز خاطر نشان کرد: پیگیری های لازم جهت اجرای طرح توسعه ی شهر صنعتی البرز صورت گرفته است که نمونه ی آن ایجاد منطقه ویژه اقتصادی است که از بدو تصدی به عنوان شهردار آن را مطرح و دلایل مستدل آن مبنی بر وجود بسترهای لازم نظیر وجود صنایع مختلف با قدمت بالا، وجود گمرگ و مسیر حمل و نقل ریلی را ارایه دادیم که با نظر مساعد استاندار محترم، مکاتبات لازم با مراجع ذیربط صورت گرفته است که امیدواریم با تصویب این موضوع شاهد رشد و پویایی صنایع و شرکتهای تولیدی در شهر صنعتی البرز باشیم.

وی با اشاره به ایجاد تشویقات لازم در حوزه ی صنایع اظهار امیدواری کرد: پیگیر هستیم تا از طریق نمایندگان محترم مجلس و استانداری قزوین برای توسعه و رونق صنایع و شرکتهای قدیم و جدید شهر صنعتی البرز و افزایش قدرت چانه زنی و رقابت آنها معافیت هایی را اخذ کنیم.

شهردار الوند در ادامه سخنانش خطاب به مدیران صنایع شهر صنعتی البرز پیشنهاد داد: برای کاهش هزینه ها و فرایند اداری، ترخیص و صادرات کالاهای خود را از طریق گمرک شهر صنعتی البرز انجام دهند که این امر ضمن بهره مندی خود از این مزایا، شهر الوند را نیز منتفع می کند.

وی در ادامه وجود هتلها، مراکز اقامتی و پذیرایی را نیز یکی از زیرساختهای جذب سرمایه گذاران در تأسیس واحدهای تولیدی دانسته و افزود: از هیأت سرمایه گذاری مجموعه ی آرامهر نیز قدردانی می کنیم که با احداث چنین مجموعه ای در رونق شهر صنعتی البرز سهمی را به خود اختصاص داده اند.

رییس هیأت مدیره شرکت شهر صنعتی البرز در پایان سخنان با تأکید بر تعیین و تکلیف وضعیت بدهیهای شرکت های شهر صنعتی به شهرداری و شرکت شهر صنعتی، گفت: نگاه ما به صنایع نگاهی توأم با همکاری و مساعدت است که امیدوارم با نگاه مشارکتی آنها در هم آمیزد تا ضمن پرداخت بدهیهای معوقه خود، به ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در شهر صنعتی البرز کمک بسزایی بکنند.

IMG_20180514_100131_271 IMG_20180514_100115_688 IMG_20180514_100124_228

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی