شهردار الوند خطاب به معلمان شهر الوند: مدیریت شهری را در استفاده از خرد جمعی یاری نمایید

در ضیافتی که به میزبانی شهرداری الوند برگزار شد از معلمان نمونه شهر الوند قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این ضیافت که به مناسبت گرامیداشت جایگاه معلم در روز سه شنبه 25 اردیبهشت ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند، قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین، گروسی فرماندار شهرستان البرز، جوادی شهردار الوند، اعضای شورای اسلامی شهر الوند، یحیایی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان البرز و مسئولین استانی و شهرستانی در مجموعه پذیرایی آرامهر برگزار شد، جوادی شهردار الوند در سخنان کوتاهی اظهار داشت: با حضور در جمع معلمان گرانقدر شهرمان حسّ شاگردی معلمی احیا شد و هنوز خود را شاگرد این عزیزان می دانم.

وی افزود: با اینکه شهرداری از نظر مالی در مضیقه است ولی اجرای این برنامه ی دورهمی را برای ارزش نهادن به جایگاه معنوی معلمان لازم می دانم چرا که شأن معلمان بدور از مقولات مادی و دنیوی است.

شهردار الوند از معلمان شهر الوند خواست: با توجه به اینکه در نظر است اتاق فکری در مدیریت شهری تشکیل شود، شهرداری را در استفاده از خرد جمعی یاری نمایند.

وی در پایان سخنانش خاطر نشان کرد: هر آنچه در توان داریم برای حمایت از معلمان شهر انجام می دهیم.

گفتنی است در این مراسم دورهمی، برنامه های متنوعی نظیر مسابقه، پخش موسیقی، خوانندگی سنتی و … اجرا و در پایان از معلمان نمونه شهر الوند قدردانی شد.

DSC_6785 DSC_6748 DSC_6749 DSC_6766 DSC_6768 DSC_6814 DSC_6809 DSC_6796

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی