در دیدار شهردار و اعضای شورای شهر الوند با رییس دادگستری البرز مطرح شد/آغاز به کار پزشکی قانونی در الوند از اول مهرماه

همزمان با استقرار دادگستری و دادسرای البرز در ساختمان جدید ، آگشته شهردار و اعضای شورای شهر الوند با اهدای گل و شیرینی به دیدار رییس دادگستری و دادستان شهرستان البرز رفته و ضمن آرزوی توفیق از خداوند متعال برای خدمتگزاری به مردم ، احداث این ساختمان زیبا را هدیه ای به مردم سرافزار شهرستان البرز عنوان کردند .

سعید آگشته شهردار الوند در گفتگوی کوتاهی ، احداث ساختمانی در شأن و منزلت مردم را در جایگاه حاکمیتی و حکمیتی ، یک ضرورت عنوان کرده و افزودند : کار طراحی ساختمان شهرداری نیز با یازده هزار مترمربع زیربنا به پایان رسیده و 3 مرحله نیز مناقصه عمومی برگزار شده و ان شاءالله در آینده ای بسیار نزدیک شاهد کلنگ زنی این پروژه بزرگ خواهم بود .

حجت الاسلام کثیرلو نیز با تشکر از حمایت های همه جانبه شهردار و اعضای شورای شهر در واگذاری زمین احداث ساختمان برای ایشان آرزوی توفیق و سربلندی کردند .
وی خاطرنشان کرد ، با پیگیریهای انجام شده ، دفتری در طبقه دوم ساختمان دادگستری به اداره پزشکی قانونی اختصاصی داده شده که امیدوارم حسب قولی که مسئولین محترم پزشکی قانونی استان داده اند ، به زودی شاهد استقرار پزشک و سایر تجهیزات لوازم جهت راه اندازی این مرکز باشیم تا شهروندان محترم به راحتی از خدمات این مرکز استفاده نمایند . ذوقی دادستان البرز نیز در سخنانی احداث ساختمانی با عظمت و شیک را از ویژگیهای ساختمانهای حکومتی عنوان کرد و افزود : از لحاظ روان شناسی نیز محیط اداری شیک و زیبا در صلح و سازش و کاهش آسیبهای اجتماعی بسیار تاثیرگذار است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی