شهردار الوند: شهروندان الوندی در چند روز گذشته ثابت کردند که هم قابل احترامند، هم قابل حمایت

در هفته قوه قضائیه و در آستانه سالروز شهادت شهید دکتر بهشتی(ره) و هفتاد و دو یار با وفای امام راحل(ره) مجموعه مدیریت شهری با مسئولان دستگاه قضایی دیدار و گفتگو کردند.
در این برنامه که در قالب دو دیدار جداگانه و در دفتر دادستان عمومی و انقلاب و رئیس دادگستری و با حضور جوادی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند برگزارشد مسئولان قضایی از زحمات و تلاشهای مجموعه مدیریت شهری قدردانی کردند. 
جعفر جوادی شهرداری الوند نیز ضمن تشکر از خدمات دستگاه قضایی گفت: دستگاه قضایی شهرستان در بالاترین حد ممکن و در حوزه های مختلف شهری و اجتماعی با شهرداری همکاری می کند و این همکاری موجب موفقیت شهرداری در تمام سطوح از جمله ساماندهی دستفروشان سیار شده است.
جعفر جوادی در ادامه با اشاره به بازیهای جام جهانی و شور و نشاط اجتماعی ایجاد شده از این طریق گفت: شهروندانمان در شب گذشته و در بازیهایی که در تالار شهر اکران شد ثابت نمودند که هم قابل احترامند، هم قابل حمایت زیرا که در جشنهایی که در سطح شهر و بصورت خودجوش برگزار کردند تعصب ملی و فرهنگ اجتماعی خود را به نمایش گذاشتند. 
دکتر محمودخانی دادستان شهرستان البرز نیز از مجموعه شهرداری و شورای شهر خواست تا در خصوص تعیین مدیر عامل شرکت شهر صنعتی البرز که تبدیل به مطالبه عمومی و دستگاه قضا شده است سریعا اقدام نموده و فردی توانمند، مدیر و متخصص را در این جایگاه منصوب نمایند.
دکتر محمودخانی ضمن قدردانی از اقدامات فرهنگی و اجتماعی شهرداری اینگونه اقدامات را ابزاری برای کاهش آسیب های اجتماعی عنوان و خاطرنشان کرد: در تمام امور و تا جاییکه ضوابط اجازه دهد در کنار مدیریت شهری هستیم و از اقدامات قانونی شهرداری حمایت خواهیم کرد.
دادستان البرز خواهان ارتباط گیری مدیران شهری با شهروندان بوده و افزود: در اجرای پروژه ها رعایت صرفه و صلاح بیت المال  از اهم مسائل بوده و در کنار  آن رعایت نکات فنی امری بدیهی و لازم است و در کنار این مهم با منتقدین نیز باید با دیده ی مدارا و در نشستهایی صمیمی و توضیحی نظرات آنان را نیز جلب نمود.
دکتر محبی رییس دادگستری شهرستان البرز نیز ضمن قدردانی از زحمات مدیران شهری از آنان خواست تا به مطالبات عمومی که از سوی دستگاه قضایی شهرستان مطرح شده است جامه ی عمل بپوشانند. 
IMG_20180626_081745 IMG_20180626_083340 IMG_۲۰۱۸۰۶۲۶_۱۵۵۵۴۰ IMG_۲۰۱۸۰۶۲۶_۱۲۱۷۳۱_1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی