شهردار الوند حمایت خود را از جشنواره سراسری کتاب خوانی رضوی اعلام کرد

جوادی شهردار الوند در دیدار با محمدخانی مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان البرز حمایت خود را از جشنواره سراسری کتاب خوانی رضوی اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که 16 تیرماه در دفتر شهردار الوند برگزار شد؛ جوادی شهردار الوند ضمن اشاره به اهمیت کتاب و کتاب خوانی در زندگی شهروندان، اظهار کرد: فرهنگ مطالعه در ایجاد شهروندان مسئول نقش مهمی ایفا می کند و چنانچه این فرهنگ در راستای ترویج معارف اسلامی باشد اثربخشی مضاعفی به همراه خواهد داشت.
وی افزود: شناخت سیره و سنت ائمه اطهار(ع) از طریق کتاب، ضمن سندیت بخشیدن به این معارف، الگو و معرفتی عمیق در بین شهروندان به جای می گذارد.
جوادی در پایان سخنان خود تصریح کرد: حمایت از اقدامات فرهنگی در سطح شهر به ویژه ارتقای فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و شناخت سیره رضوی از اولویت های شهرداری الوند است که امیدوارم با حمایت شهروندان در گسترش این اقدامات، نتایج مؤثری را در این زمینه شاهد باشیم.
سعید محمدخانی مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان البرز نیز در این جلسه ابراز داشت: هشتمین جشنواره کتاب خوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ رضوی در کنار ترویج کتاب خوانی در سراسر کشور در حال برگزاری است و از همه نهادها و ادارات به ویژه شهرداری ها انتظار حمایت و پشتیبانی در گسترش این فرهنگ را داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی