عودت بیش از سه میلیارد ریال به حساب شهرداری الوند

به گفته جعفر جوادی شهردار الوند مبلغ سه میلیارد و پانصد و هفتاد میلیون ریال که برخلاف قرارداد فی مابین از شهرداری گرفته شده بود به حساب شهرداری عودت داده شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری جعفر جوادی شهردار 
الوند امروز با اعلام این خبر گفت:در پی بررسیهای دقیق در چند ماه گذشته از صورت وضعیتهای پیمانکار فضای سبز و پارکهای شهری توسط واحد بازرسی این شهرداری، مشخص شد که متاسفانه پیمانکار در ریز صورت وضعیتهای ارائه شده مرتکب تخلف شده است.
وی در توضیح این تخلف افزود: در بررسی ها  مشخص شد 
پیمانکار با ارسال صورت وضعیت های خلاف واقع مبلغ سه میلیارد و پانصد و هفتاد میلیون ریال بیشتر از کم و کیف خدمات انجام شده از شهرداری دریافت کرده است که پس از اثبات موضوع برابر مستندات موجود  ،این مبلغ با حضور پیمانکار و مدیر عامل شرکت طرف قرارداد و طی صورتجلسه ای از حساب پیمانکار کسر و به حساب شهرداری الوند منظور گردید.
جوادی گفت: پرونده 
پیمانکار خدمات شهری شهرداری نیز مورد بررسی قرار گرفته  و در این حوزه نیز شاهد وقوع تخلفاتی درگذشته بودیم که از ادامه تخلفات دردوره  فعلی جلو گیری شده است.
وی با بیان اینکه نتیجه بررسیهای نهایی عملکرد 
پیمانکار خدمات شهری را به محض اتمام بررسی ها به اطلاع عموم خواهیم رساند، ازعموم شهروندان خواست اخبار شهرداری الوند را از مجاری و خبرگزاریهای رسمی و سایت رسمی این شهرداری پیگیری نمایند.
جوادی در پایان گفت: با اینکه در هر دو پرونده شاهد فشارهای مختلف از طرف افراد و گروههای خاص مبنی بر عدم پیگیری موضوع  و چشم پوشی هستیم  اما به تمام شهروندان اطمینان خاطر می دهیم برای احقاق حقشان با  هیچکس تعارف نداشته  و تسلیم هیچ فشاری نخواهیم  شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی