شهردار الوند: از مردم فهیم الوند عذرخواهی می کنم

مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت شهر صنعتی البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ صبح امروز شنبه مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت شهر صنعتی البرز با حضور داود محمدی نماینده مجلس شورای اسلامی، رضا گروسی فرماندار البرز، جعفر جوادی شهردار و رییس هیئت مدیره شرکت، اعضای شورای اسلامی شهر و هیئت مدیره شرکت،رؤسای ادارات و صاحبان صنایع مستقر در حوزه شهرصنعتی البرز در محل این شرکت برگزار شد.
 جعفر جوادی شهردار الوند در این مراسم طی سخنانی از مردم الوند بخاطر طولانی شدن فرآیند انتخاب مدیر عامل شرکت شهر صنعتی البرز عذر خواهی کرده و ابراز امیدواری کرد که با انتخاب صورت گرفته این موضوع جبران شود.
جوادی ضمن اشاره به مزیت های  انتخاب فردی از بدنه مجموعه شرکت که حداقل ترین آن اشرافیت به موضوعات حوزه اداری، صنعتی و مشکلات مبتلابه می باشد، ضمن تقدیر از مدیران واحدهای تولیدی حاضر در برنامه از آنان خواست مجموعه و مدیرعامل شرکت را برای تحقق برنامه ها و سیاستهای رونق بخشی به شهرصنعتی البرز یاری نمایند.
داود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی نیز در مراسم معارفه مدیر عامل شرکت شهر صنعتی البرز گفت: در سایه همت و تلاش عمومی در تمامی حوزه ها کشور شاهد پیشرفت بوده است اما در حوزه اقتصادی و به تبع آن اشتغال شاهد تنزل جایگاه و عقب افتادن از برنامه سند چشم انداز هستیم.
رییس کمیسیون اصل نود در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: اگر مردم حس کنند مسئولین با تمام توان تلاش کرده و ضمن پرهیز از فساد با آن مقابله می کنند قانع شده و در برهه کنونی نیز کشور را به سرمنزل تعالی خواهند رساند که در چهل سال گذشته نیز بارها شاهد اثبات این موضوع از سوی مردم بوده ایم.
گروسی فرماندار البرز به عنوان دیگر سخنران مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت شهرصنعتی البرز ضمن اشاره به نحوه انتخاب مدیرعامل جدید و حواشی مطروحه در این خصوص گفت: این انتخاب براساس یک سری شاخصه ها و بصورت کاملاً قانونی انجام شده حتی اگر این انتخاب باب میل بنده یا امثال بنده نباشد، لذا ما تکلیفی جز اجرای صحیح قوانین نداریم، اما واقعا جای سوال است این معدود رسانه ها و تریبونهایی که بر این انتخاب و شرایط فعلی نقدهایی را وارد می کنند در گذشته کجا بوده اند که شهر صنعتی به اینجا رسیده است؟!؟!
گروسی با پرداختن به وضعیت شرکت شهرصنعتی البرز گفت: از این شرکت و در شرایطی که الآن در آن قراردارد جز کار خدماتی نمی توان انتظار داشت و عملاً تبدیل به یک شرکت خدماتی شده است و از این بابت از مدیران واحدهای صنعتی شرمنده ایم چون فی الحال حتی خرج جاری شرکت از همین صنایع مستقر تأمین می شود.
فرماندار البرز در بخش دیگری از سخنانش از رسانه ها خواست در تلاش باشند که اخبار امیدوار کننده به جامعه مخابره کنند و مراقب باشند که ناخواسته در نقش پیاده نظام دشمن فقط یأس و ناامیدی منتشر نکنند.
گروسی در بخش دیگری از سخنانش ضمن آرزوی توفیق برای مدیرعامل منتخب افزود: شرایط به گونه ای نبود که فرد دیگری از بیرون به مجموعه آورده و آزمون و خطاهای جدید تجربه کنیم اما در فرصت مناسب خواهم گفت که معترضین شرایط فعلی چه بلایی بر سر شهر صنعتی البرز آورده اند، زیرا معتقدم که مردم هوشیار بوده و بهتر از هرکسی می فهمند چه اتفاقاتی افتاده و چه اتفاقاتی در حال افتادن است.

درپایان این مراسم حکم مدیر عاملی داریوش یوسفی فخر به وی تحویل و از امروز رسماً آغاز بکار نمود. یوسفی پیش از این سرپرستی شرکت،قائم مقامی مدیر عامل و تجربه چندین ساله ی فعالیت در بخش های مختلف شرکت شهرصنعتی البرز را در کارنامه خود دارد.

IMG_20180811_154346_282 IMG_20180811_154334_852 IMG_20180811_154331_045 IMG_20180811_154340_441 IMG_20180811_111131

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی