دیدار مدیریت شهری با امام جمعه جدید شهر الوند

در پی انتصاب امام جمعه شهر الوند، تیم مدیریت شهری با وی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که صبح روز دوشنبه پنجم شهریورماه با حضور جوادی شهردار الوند، بهرامی رئیس شورای اسلامی شهر الوند به همراه سایر اعضای شورا و مدیران شهرداری در دفتر امام جمعه شهر الوند صورت گرفت، حجت الاسلام و المسلمین مهدوی امام جمعه شهر الوند گفت: علیرغم تمام تلاشهای دشمنان، انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته مسیر خود را طی کرده و با قوت تمام ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به نقش و جایگاه امام جمعه تصریح کرد: امام جمعه جایگاه اجرایی ندارد ولی در مسیر کار خود ضمن ایفای نقش انسجام بخشی، بدون تعارف مسائل و مشکلات را بدون واسطه به مسئولان گوشزد خواهیم کرد و باورمان اینست که باید با حذف فاصله ها با مردم، اعتماد آنها را جلب کنیم. چرا که رضایت یا عدم رضایت حتی یک شهروند اهمیت داشته و باید به آن توجه شود.

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی در ادامه با تأکید بر کار جهادی به عنوان راه حل عبور از شرایط اقتصادی حاضر، گفت: صندلیهایی که روی آن نشسته ایم و میزهایی که پشت آن قرار گرفته ایم به حرمت خون شهداء در اختیار ما قرار گرفته است لذا باید با عملکرد مثبت خود شأن و جایگاه آنرا حفظ کنیم.

وی با اشاره به لزوم پاسخگویی به شهروندان، خطاب به مدیران شهری توصیه کرد: نگذارید بین شما و مردم فاصله بیافتد لذا از طریق ارتباط گیری با مردم اعتماد آنها را جلب کرده و گوش شنوایی برای مسائل مردم باشید و منافع آنها را در اولویت قرار دهید.

امام جمعه شهر الوند در پایان سخنان خود گفت: ضمن اینکه به هیچ فرد و گروه خاصی منتسب نیستیم اما بدیهی است که به گروهها و افراد ولایتمدار و دارای روحیه انقلابی نزدیکتر خواهیم بود و این به منزله انتساب امام جمعه نبوده بلکه مواضع اصلی ما را تشکیل می دهد.  

در ادامه دیدار رییس و اعضای شورای شهر نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام جمعه فقید الوند مرحوم حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی، با تبریک انتصاب حجت الاسلام مهدوی ابراز امیدواری کردند: جایگاه و تریبون نماز جمعه همچون گذشته محور اتحاد در بین مسئولان و مردم بوده و تکیه گاهی محکم برای مسئولان شهری در احقاق حقوق مردم الوند در سطح استان باشد.

جعفر جوادی شهردار الوند نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور و وجود طوایف و فرهنگهای مختلف از تمام نقاط کشور در شهر الوند از عدم تحقق حقوق واقعی مردم الوند در استان ابراز گله مندی نموده و افزود: با اینکه الوند عنوان دومین شهر استان را از لحاظ جمعیتی و اولین شهر استان از لحاظ استقرار واحدهای تولیدی با خود یدک می کشد اما آنگونه که بایسته و شایسته است شاهد تخصیص بودجه بر اساس سرانه جمعیتی از محل ارزش افزوده نیستیم از طرفی بنابر ماده 38 قانون ارزش افزوده می بایست شرکتهای آلاینده مستقر در محدوده شهرداریها عوارض آلایندگی به شهرداریهای محل استقرار خود بپردازند که تاکنون انجام نشده که امیدواریم با حضور و حمایت امام جمعه زمینه تحقق این حقوق فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی