پیام تبریک شهردار الوند به مناسبت قهرمانی بهمن عسگری و نایب قهرمانی فرود ظفری در مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا

جوادی شهردار الوند در پیامی کسب عناوین قهرمانی بهمن عسگری در رشته کاراته و نایب قهرمانی فرود ظفری در رشته ووشو را در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این پیام آمده است: 
“ایستادن بر سکوی قهرمانی برای جوانان ایران افتخاری ست ماندگار که نشان از قابلیت ها و ظرفیت های برآمده از انگیزه و پشتکار غیورمردان و زنان این کهن مرز و بوم دارد.
دلاور مردان و زنانی که از خطه های مختلف ایران زمین گردهم آمدند تا ضمن نشان دادن همبستگی و اتحاد بین اقوام مختلف در عرصه های بین المللی ورزش، نشان زرین دیگری از افتخار را نصیب هم میهنان خود کنند.
بسیار خرسندم که در دیارم پهلوانانی از جنس مردم در این افتخار آفرینی سهم بسزایی دارند. بهمن عسگری و فرود ظفری از جمله پهلوانان و قهرمانانی اند که با حضور در عرصه های بین المللی همواره پرچم پرافتخار ایران اسلامی را در میادین ورزشی به اهتزاز درآورده اند.
بدینوسیله کسب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی هجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 جاکارتا را به این غیورمردان و جامعه ورزشی و همچنین همشهریان عزیزم تبریک و تهنیت عرض می نماییم و امیدوارم ظرفیت های این شهر در تمامی عرصه ها زمینه بروز و ظهور پیدا کنند و در آینده نزدیک شاهد درخشش هرچه بیشتر جوانان غیرتمند شهر الوند باشیم.”
جعفرجوادی شهردار الوند 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی