با استقبال پر شور مسئولین و شهروندان الوندی؛ قهرمان مسابقات آسیایی جاکارتا در رشته کاراته به شهر خود بازگشت

بهمن عسگری دارنده مدال طلای هجدهمین دوره مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا در رشته کاراته با استقبال گرم مسئولین و شهروندان شهر الوند روبرو شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که در روز شنبه دهم شهریورماه با حضور داود محمدی نماینده مردم شهرستان قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی شهر، حجت الاسلام و المسلمین مهدوی امام جمعه شهر الوند، گروسی فرماندار شهرستان الوند، جوادی شهردار الوند، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر الوند، درویشی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز و تعدادی از مسئولین شهرستان البرز، خانواده این قهرمان و جمع کثیری از شهروندان برگزار شد، محمدی نماینده و رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی طی سخنانی ضمن ارج نهادن به تلاشهای این قهرمان ملی، تصریح کرد: کسب مدال طلا در میادین بین المللی جز با تلاش و کوشش بسیار و از خودگذشتگی میسر نمی گردد.
وی افزود: امروزه نام بهمن عسگری بمانند ستاره ای در دنیای کاراته جهان می درخشد و این افتخار بزرگی برای شهر الوند، استان قزوین و کشور عزیزمان ایران است.
محمدی با تأکید بر منش پهلوانی این قهرمان ملی، گفت: آنچه در این دلاور مرد نمود دارد، منش پهلوانی و خصایص ستوده اخلاقی است که او را به عنوان یک پهلوان در سطح دنیا مطرح می کند.
جوادی شهردار الوند نیز ضمن تبریک به این قهرمان و خانواده وی، بر حمایت هر بیشتر مدیریت شهری از ورزش قهرمانی در هر رشته ای تأکید و وعده داد: یکی از معابر اصلی شهر به نام بهمن عسگری نامگذاری و هدیه ای به میزان 5 سکه بهار آزادی به وی اهدا گردد.
در این مراسم گروسی فرماندار شهرستان البرز طی سخنانی از بهمن عسگری به عنوان الگوی انگیزشی در بین جوانان شهر الوند یاد کرد و مهتاب بهرامی رییس شورای اسلامی شهر الوند نیز با اشاره به نقش اثربخش ورزش در زندگی اجتماعی، آنرا کاهنده گرایش به سمت انحرافات و مسائل اجتماعی عنوان کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی