همزمان با دومین روز جشنواره فرهنگی ورزشی شهرداری الوند؛ خانه کشتی شهرستان البرز افتتاح شد

در دومین روز جشنواره فرهنگی ورزشی قهرمانان شهر من با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی، خانه کشتی شهرستان البرز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که با حضور محمدی نماینده مردم استان قزوین در مجلس شورای اسلامی، رحمانی مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان، علایی مقدم مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین، جوادی شهردار الوند، اعضای شورای اسلامی شهر و تنی چند از پیشکسوتان و ورزشکاران شهرستان البرز برگزار شد، داود محمدی رییس کمیسیون اصل نود با قدردانی از شهردار الوند که برای ساخت و تکمیل این سالن مجهز تلاش کرده است این سالن را در استان بی نظیر توصیف و ابراز امیدواری کرد: با توجه به پتانسیلهای بالای ورزشی در این شهرستان که به عنوان یکی از قطبهای اصلی ورزش استان است، جوانان این شهرستان بتوانند بهره کامل را از این امکانات خوب برای ورزش و قهرمانی در رشته کشتی ببرند.

رحمانی مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان نیز ضمن تشکر از مسئولین شهری به خاطر حمایت از ورزش و ساخت سالن های ورزشی، ساخت و تجهیز این سالن مجهز و کامل را حتی در برخی مراکز استان بی نظیر ارزیابی و  توصیه کرد: با وجود این زیر ساختها و سخت افزارهای خوب در شهرستان، مرحله بعد توجه به بحث نرم افزاری ورزش است.

وی افزود: استفاده از این امکانات برای پیشبرد ورزش قهرمانی و بهره مندی همگانی برای همه افراد به خصوص برای بانوان به ایجاد نشاط در جامعه کمک شایانی می کند.

مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: با کمک مسئولین وزارت ورزش و جوانان و رایزنی با رؤسای فدراسیونهای کشتی و ووشو، سعی داریم دو مسابقه مهم در ابعاد ملی و بین المللی را در تقویم ورزشی سال 98  بگنجانیم.

جعفر جوادی شهردار الوند نیز در این مراسم حمایت از ورزش را از اولویت های شهرداری عنوان کرد و افزود: با توجه به تجربه موفق شهرداری الوند در برگزاری مسابقات جام تختی در سالهای گذشته بر آن شدیم تا با تجهیز کامل این سالن آمادگی خود را جهت برگزاری مسابقات ملی و بین المللی و همچنین برگزاری اردوهای تیم های ملی ورزشی در رشته کشتی را اعلام کنیم.

در ابتدای این مراسم جواد خطمی رییس هیئت کشتی شهرستان البرز ضمن تشکر از تلاشهای شهردار الوند برای تجهیز و فراهم سازی این مکان برای کشتی شهرستان، گزارشی از روند آماده سازی خانه کشتی ارائه داد.

شایان ذکر است مسئولین حاضر در این مراسم بعد از افتتاح خانه کشتی، از اولین سالن استاندارد ووشوی استان قزوین که با کمک شهرداری الوند تجهیز شده است، بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی