شهردار الوند خبر داد؛ اتوماسیون اداری شهرداری الوند بزودی تکمیل و به بهره برداری می رسد

به گفته جعفر جوادی شهردار الوند به زودی شاهد تکمیل و راه اندازی اتوماسیون اداری در شهرداری این شهر خواهیم بود که براساس آن شهروندان خواهند توانست بدون مراجعه حضوری به شهرداری درخواستهای خود را ازطریق این سیستم مطرح و از همان درگاه و سایر روشهای الکترونیکی تا حصول نتیجه پیگیری کنند.
شهردارالوند که در جمع چندتن از مدیران شهرداری سخن می گفت افزود: از ابتدای ورودم به شهرداری یکی از پروژه های مهمی که دردستور کارم قرار گرفت تجهیز و راه اندازی اتوماسیون اداری بود زیرا براساس نظرسنجی های صورت گرفته و اظهارات شهروندان درملاقاتها یکی از علل نارضایتی ها از ادارات به ویژه شهرداریها طولانی بودن مراحل اداری و لزوم مراجعات مکرر می باشد.
شهردار افزود: برای رفع این معضل و به منظور تسهیل درخدمت رسانی به شهروندان طرح راه اندازی اتوماسیون اداری را پیگیری کردیم که بخش اعظمی از آن به بهره برداری رسیده و تا یکماه آینده مراحل آزمایشی آن نیز پایان می یابد و به بهره برداری کامل می رسد.
جوادی در پایان سخنان خود گفت: با راه اندازی کامل این طرح شاهد افزایش ضریب نظارت برامور، سرعت انجام کار و سلامت اداری خواهیم بود و شهروندان نیزخواهند توانست از هرکجا که بخواهند بااستفاده از تلفن همراه و سایر وسایل رایانه ای درخواستهای خود را مطرح و به سرانجام برسانند و بر طی مراحل آن نیز نظارت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی