جوادی شهردارالوند از طریق رادیو قزوین به سئوالات شهروندان پاسخ داد

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ جعفر جوادی که امروز ازطریق رادیو قزوین سخن می گفت به سئوالات شهروندان الوند در خصوص موضوعات مختلف اعم از بهسازی و توسعه مبلمان شهری، روشنایی پارکها و معابر، ترمیم آسفالت معابر، سدمعبر، حل معظل تردد خودردوهای سنگین از داخل شهر، لایروبی جویها وکانالها، ترمیم و بروز رسانی پلاکها و علائم شهری، مسئله خرید و فروش املاک درخیابانهای واقع شده درطرح و جلوگیری ازتجمع معتادان متجاهر در پارکها پاسخ داد.
شهردارالوند در پاسخ به سؤال وضعیت مبلمان شهری و روشنایی پارکهای ملت ونماز، گفت: کارهای توسعه مبلمان شهری و روشنایی در پارک ملت  با خرید و نصب امکانات و تجهیزات لازم به اتمام رسیده و در پارک نماز هم به خاطر تغییر قیمتها کمی با مشکل مواجه شده ایم اما در تلاشیم تا پایان ماه جاری کار نصب روشناییها به اتمام برسد.
وی درجواب سؤال ترمیم آسفالت سه راه مدرسه(تقاطع خرمشهر) هم گفت:  دلیل به تعویق افتادن این کار مشکل تهیه قیر بود که متأسفانه باتوجه به اینکه قرار بود قیر از طرف وزارت نفت تأمین شود هنوز سهمیه استان قزوین تخصیص نیافته و قیمتها از ۱۲۰۰ تومان به ۴۸۰۰ تومان افزایش پیدا کرده است که با عملی شدن تعهدات مسوولین برای تأمین قیر اینکار را انجام خواهیم داد و من از این بابت ازمردم عزیزالوند عذرخواهی می کنم اما ما با جدیت پیگیر موضوع هستیم و به فکر جایگزین مناسب هستیم که امیدواریم به نتیجه برسد.
شهردار در پاسخ به سئوال مجری برنامه رادیویی “روی خط باشید” که پرسید چطور توانستید قیر برای آسفالت جاده کمال آباد تهیه کنید اما برای سه راه مدرسه انجام نشده است، گفت: قیر آسفالت جاده کمال را به خاطرضرورت موضوع و با مشکلات فراوان تهیه کردیم اما برای ترمیم آسفالت معابر از جمله اینجا فعلاً به نتیجه نرسیدیم .
جوادی در پاسخ به سؤال یکی ازشهروندان درباره سد معبر و تردد خودروهای سنگین درخیابان فارابی، گفت: برای رفع سد معبر کسبه مستقر در فارابی رسیدگی می کنیم اما برای حل معضل تردد خودروها تنها راه حل تکمیل شدن کمربندیهاست که اگرمسؤلین استان همکاری کنند انشاءالله تاپایان سال رینگ کمربندی شهر تکمیل و معضل عبور ماشین آلات سنگین از داخل شهر حل خواهد شد.
شهردار الوند در پاسخ به سؤال رسیدگی به جویها و کانالها، گفت: پاکسازی جویها و کانالها طبق روال قبل انجام می شود  که در همین راستا بعداز ۲۰ سال عملیات لایروبی و لوله گذاری کانال خیابان شهید بهشتی را به اتمام  رساندیم که بعد از آن کانال خیابان شهیدمطهری و در ادامه محله موسوم به یونجه زار در دستور کار قرار دارد.
وی درپاسخ به وضعیت نامناسب پلاکها درکوچه های خیابان آزادی، با تأیید اعتراض این شهروند گفت: از سال قبل برنامه ریزی کردیم که پلاکها و علایم شهر را بهسازی و نوسازی کنیم و طرح درحال انجام است و تا پایان سال قسمتهای زیادی از شهر انجام خواهدشد.
شهردار الوند در جواب یکی دیگر از شهروندان در رابطه با خرید و فروش املاک در خیابان امام خمینی(ره)، گفت: قبل از آمدن ما خرید و فروش املاک واقع درطرح ممنوع بوده است اما ازموقعی که ما آمدیم به صورت کتبی به تمام بنگاههای معاملات ملکی اعلام کردیم که خرید و فروش در این محدوده بلامانع بوده و مشکلی ندارد.
وی درپاسخ به درخواست جلوگیری از تجمع معتادان متجاهر در پارک ملت، گفت: من از این بابت متأسفم که شرایطی پیش آمده که برخی از جوانان به جای ورزش به اعتیاد روی آورده اند. ما با احداث یک سرویس بهداشتی جدید درنقطه دیگر درپارک و در مجاورت بلوار خروجی شهر سرویس بهداشتی قبلی را تخریب کرده ایم اما راه حل  کاهش این معضلات انجام کارهای فرهنگی بیشتر در جامعه است که امسال ما اولویت کارهای خودرا انجام امور فرهنگی قرار دادیم  و دست نیاز خود را به سوی دوستان و ارگانهای متولی این امر دراز می کنیم تا شهرداری را در انجام کارهای کاملتر و بهتر فرهنگی یاری کنند اما این به آن معنا نیست که انجام کارهای فرهنگی ما را از انجام کارهای عمرانی و دیگر امور غافل کرده باشد.
جوادی درپاسخ به آخرین سؤال شهروندان دراین مصاحبه ۲۷ دقیقه ای گفت: بحث ترمیم آسفالت کوچه شهید مسگری به خاطر کنده کاریهای لایروبی اتفاق افتاده که با توجه به اتمام کار، ترمیم آسفالت این کوچه نیز انجام خواهد شد.
جوادی در پایان ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) را به شهروندان مومن و خداجوی الوندی تسلیت گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی