همزمان با روز آتش نشانی و ایمنی؛ شهردار الوند با حضور در گلزار شهدای شهر الوند یاد و خاطره صادقی آتش نشان شهید را گرامی داشت

شهردار الوند به همراه سرپرست، مدیران و کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری الوند با حضور در گلزار شهدای شهر الوند ضمن تجدید پیمان و ادای احترام به شهیدان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، یاد و خاطره شهید آتش نشان صادقی را گرامی داشتند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که صبح روز شنبه 7 مهرماه همزمان با روز آتش نشان با حضور جوادی شهردار الوند، حمیدی سرپرست آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری الوند و مدیران و کارکنان سازمان آتش نشانی در گلزار شهدای شهر الوند برگزار شد، جوادی شهردار الوند با اشاره به از خود گذشتگی آتش نشانان، خدمات آنان را همتراز با خدماتی که شهدا انجام داده اند ارزیابی کرده و خطاب به آتش نشانان گفت: این امر نشان از آن دارد که نوع شغل شما با ارزش است و مردم نیز نگاه ویژه ای به این شغل دارند.
جوادی در ادامه ضمن اشاره به جایگاه رفیع آتش نشانان بویژه شهدای آتش نشان افزود: قدردان این جایگاه شایسته باشید و در مسیر همکاران شهیدتان گام بردارید.
رییس شورای سازمان آتش نشانی خاطر نشان کرد: باعنایت به قرارگیری ایستگاه و سازمان آتش نشانی الوند در محدوده شهر صنعتی البرز و شرایط و حوادث خاص آن، تجهیز و دراختیارگیری امکانات لازم و بروز ضمن تأمین امنیت جانی آتش نشانان، موجب کاهش تلفات ناشی از حوادث و ورود خسارت حداقلی به شهروندان خواهد شد.
وی با اشاره به نگاه ویژه شهرداری به سازمان آتش نشانی در مقایسه با سازمانهای تابعه دیگر تصریح کرد: از نظر اقتصادی امسال سال دشواری برای شهرداری هاست و مطمئنم باتلاش و برنامه ریزی خواهیم توانست با سربلندی از این مشکلات عبور و سال را به پایان برسانیم.
شهردار الوند در پایان با اشاره به مشکلات بودجه ای و درآمدی سازمان آتش نشانی، ابراز داشت: باید تمام تلاش خود را صرف جذب اعتبار از طریق وزارت کشور و سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور کنیم تا بتوانیم ضمن بروز رسانی امکانات و تجهیزات، خدمات شایسته ای به شهروندان عزیز ارائه دهیم.
در این مراسم حمیدی سرپرست آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری الوند ضمن ارائه گزارش مختصری از اقدامات سازمان آتش نشانی، به بیان مشکلات سازمان و آتش نشانان از قبیل کمبود و بروز رسانی ماشین آلات، بیمه پرسنل و سختی کار آتش نشانان پرداخت.

DSC_2996
DSC_3032 DSC_3038 DSC_3043 DSC_3050 DSC_3055

DSC_3068

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی