آگشته شهردار الوند در مراسم بهره برداری از پروژه های سازمان اتوبوسرانی:یکی از مهمترین شاخص های توسعه، پرداختن به حمل و نقل عمومی است.

یکی از شاخصه های اصلی توسعه توجه به حمل و نقل عمومی و رفاه لایه های پایین جامعه است. آگشته که در مراسم بهره برداری از پروژه های عمرانی سازمان اتوبوسرانی شهرداری در تالار شهر سخن می گفت؛ ضمن اشاره به جمله ی فوق افزود: امروز توجه به زیر ساخت های شهری در تمام نقاط شهر الوند یکی از دغدغه های اصلی مدیریت شهری الوند است و این موضوع در خصوص حمل و نقل عمومی و زیرساخت های حمل و نقل قابل توجه است.

وی با اشاره به اینکه امروز در شهر الوند بیش از 45 دستگاه اتوبوس داخلی و 450 دستگاه تاکسی در حال خدمت رسانی و جابجایی شهروندان هستند، گفت: روزانه بیش از 55000 نفر از خدمات حمل و نقل عمومی استفاده می کنند و تقویت این بخش، بسیاری از مشکلات اساسی شهر را کاهش و رفاه عمومی را افزایش خواهد داد.

شهردار الوند همچنین گفت: خدمات دهی به روستاها و شهرهای اطراف و جابجایی مسافرین این مناطق نیز توسط اتوبوسرانی شهرداری الوند در حال انجام است و بنده در همین جا از مدیران محترم استانداری در خصوص مساعدت در اختصاص اتوبوس به شهر الوند تشکر ویژه ای دارم.

آگشته در بخش دیگری از سخنان خود به واگذاری اتوبوسرانی به بخش خصوصی و نظارت توسط سازمان اشاره کرد و گفت: شهرداری الوند به عنوان شهرداری پیشرو در این امر موفقیت خوبی را به دست آورده است.

وی استفاده از مبلمان خاص شهری در تجهیز ایستگاه های اتوبوس، احداث پهلوگیر اتوبوس، کارت بلیط و الوند کارت را از دیگر اقدامات سازمان اتوبوسرانی الوند ذکر کرد و گفت: پارکینگ اتوبوسرانی در زمینی به مساحت 6000 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال احداث شده که شامل ساختمان اداری، سرایداری، انبار، سیستم باس واش، سالنهای صافکاری، نقاشی، تعمیرگاه و جایگاه سوختگیری هوشمند می باشد و امروز شاهد بهره برداری آن هستیم.

وی همچنین به خرید 9 دستگاه اتوبوس درون شهری با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال جهت توسعه ی ناوگان حمل و نقل عمومی و جابجایی شهروندان عزیز اشاره کرد و گفت امیدوارم با مد نظر قرار دادن سخنان رهبر فرزانه ی انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی هر کس به هر میزان می بایست دین خود را ادا کند و باری از دوش انقلاب بردارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی