جوادی شهردارالوندخبرداد: تلاش جدی شهرداری برای تکمیل پروژه های حیاتی نیمه تمام این شهر

جعفر جوادی شهردار و مهتاب بهرامی رییس شورای اسلامی شهر الوند امروز یکشنبه 8 مهرماه از پروژه ی درحال احداث کمربندی شمالی بازدید کردند.
جوادی شهردارالوند در این بازدید با بیان اینکه کمربندیهای شمالی، جنوبی و غربی شریان حیاتی این شهر هستند، گفت: تکمیل و راه اندازی این پروژه های زخمی شده و از قبل مانده به خاطر اینکه از یک طرف بیت المال مردم هستند و از طرف دیگر جزو پروژه های حیاتی محسوب می شوند در اولویت کارهای ماست.
وی در توضیح تکمیل کمربندیها گفت: برای مخلوط ریزی در این مسیر ۱۴ میلیارد تومان هزینه برآورد شده است که در صورت موافقت شورای اسلامی الوند برای برداشت مخلوط از یکی از اماکن متعلق به شهرداری، این مبلغ به یک و نیم میلیارد تومان که فقط هزینه حمل و نقل می باشد تقلیل پیدا می کند.
وی افزود: با توجه به گرانی قیر و افزایش بیش از پیش هزینه ی تمام شده در آسفالت پروژه ها به ویژه کمربندی ها به فکر استفاده از آسفالت بتنی هستیم که جایگزین آسفالت با قیر خواهد شد و این روش مزیتهای زیادی از جمله کاهش هزینه، سهولت در فرایند تولید و آسفالت ریزی دارد و امروزه در بیشتر کشورهای توسعه یافته از آن استفاده می شود.
وی در توضیح مشخصات کمربندی شمالی گفت: این مسیر دارای ۴ کیلومتر طول و ۱۰۰ متر عرض می باشد که زمینهای آن توسط شهرداری تملک شده است و از نیرو محرکه شروع شده و به کمربندی غربی متصل می گردد.

DSC_3247 DSC_3252 DSC_3255 DSC_3260 DSC_3283

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی