حجه الاسلام و المسلمین حسینی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک: شهرداری الوند جزو شهرداری های موفق کشور است.

حجه الاسلام و المسلمین حسینی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک که در مراسم بهره برداری از پروژه های عمرانی سازمان اتوبوسرانی شهرداری الوند سخن می گفت، با ابراز جمله فوق افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند پروژه های بسیار خوبی را در قالب پروژه های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی در جای جای شهر الوند طراحی و اجرا کرده اند که نشان از وحدت و همدلی بین آنهاست و ثمره آن شهری زیبا و آباد است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود حفظ بیت المال را جزو وظایف همه دانست و گفت: ما شیعیان علی (ع) و محب حضرت فاطمه (س) و فرزندان او باید برای دیگران الگو باشیم و با استفاده صحیح از بیت المال مانند حضرت علی (ع) در مقابل برادرش عقیل، نهایت تلاش خود را به کار ببریم.

حسینی با اشاره به فرمایش رهبر عظیم الشأن انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی افزود: تولید ملی و خرید اجناس تولید داخل ما رونق اقتصادی را در پی خواهد داشت و به تولید کننده کمک می کند تا از این تحریم های دروغین دشمنان مصون باشد.

این نماینده مجلس همچنین از مدیران ادارات خواست تا با انجام به موقع کار مردم و ارباب رجوع مردم را راضی نگه دارند و از هزینه های اضافی و بی مورد بکاهند.

دکتر داود محمدی دیگر نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی با اشاره به مولفه های توسعه، حمل و نقل را یکی از شاخص های اصلی توسعه ذکر کرد و گفت: امروز یکی از دغدغه های اساسی مسوولین توجه به زیر ساخت های حمل و نقل در کشور است و این امر به خوبی توسط شهردار و اعضای شورای شهر الوند با توجه ویژه به تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی رعایت شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحریم های دشمنان، این تحریم ها را فرصتی دانست تا با استفاده صحیح و اصولی از آن گامهایی را برای حمایت از تولید ملی برداشته و در مسیری که رهبر معظم انقلاب ترسیم کرده اند حرکت نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی