دیدار شهردار الوند با رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز

به مناسبت هفته تربیت بدنی جعفر جوادی شهردار، مهتاب بهرامی رییس شورای اسلامی الوند و جمعی از مدیران شهرداری با درویشی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که صبح روز شنبه 28 مهرماه صورت گرفت، جعفر جوادی شهردار الوند گفت: از بدو  ورود به شهرداری اولویت کارهای ما پروژه های فرهنگی ورزشی بوده است، بطوریکه اعتبارات این بخش به ۱۰درصد افزایش یافته است و به خاطر حمایتهای جدی شهرداری از ورزش و ورزشکاران تعداد هنرجویان ورزشی ما از ۱۸۰۰ ورزشکار به بیش از چهار هزار نفر رسیده که در ۱۶ رشته ورزشی فعالیت می کنند.
مهتاب بهرامی رییس شورای اسلامی الوند نیز در این جلسه گفت: میزبانی برگزاری مسابقات مختلف کشوری، استانی و شهرستانی درالوند نشان  از حمایت مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری الوند از ورزش و ورزشکاران است و ما از همه ورزشکاران در رشته های گوناگون به خصوص قهرمانان ورزشی حمایت می کنیم.
درویشی رییس اداره ورزش شهرستان البرز هم با تشکر از همکاریهای همه جانبه شهرداری از ورزش گفت: حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری الوند از ورزش ظرفیتهای بزرگی ایجاد کرده است که باید این شهر الگوی دیگر شهرهای استان در حمایت از ورزش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی