علی پور رییس شورای اسلامی شهر الوند :از ابتدای سال نود و یک پروژه های زیربنایی در سطح شهر به اجرا درآمده است.

علی پور رییس شورای اسلامی شهر الوند که در جریان بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری الوند به همراه شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر و کارشناسان و مدیران شهرداری سخت می گفت، با ابراز جمله ی فوق افزود: در سال پایان شوراهای دور سوم شاهد اجرای پروژه های زیربنایی در شهر الوند و نصرت آباد هستیم که از جمله ی آنها می توان به اجرای کمربندی جنوبی و غربی شهر در جهت تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین و حل این مشکل و احداث ساختمان شهرداری با 11000 مترمربع زیربنا هستیم .

سعید آگشته شهردار الوند نیز در این بازدید ضمن تشریح جزییات پروژه های عمرانی از روز نقشه­های معماری و سازه ، نحوه و مدت زمان اجرای آنها را نیز برای بازدیدکنندگان توضیح داد .

وی به اجرای پروژه ی کمربندی جنوبی و غربی شهر به طول 6 کیلومتر و با 7 لایه زیرسازی و 52 متر عرض اشاره کرد و گفت : کمربندی به عنوان رینگ شهر ، تاثیر بسزایی در مدیریت شهر و تسهیل در عبور و مرور شهری دارد و در حال حاضر 90 درصد مشکلات اجرایی کار حل شده و در قسمتی هم که معارض دارد با رایزنی و نظر مثبت اعضای محترم شورای شهر به زودی حل خواهد شد . در این بازدید 4 ساعته فقط تعدادی از پروژه ها از جمله سالن اختصاصی جانبازان و معلولین سالن فوتسال مجموعه ورزشی امام علی (ع) ، دیواره های سنگ نوردی، بوستان بانوان صلحا و ساختمان فرهنگی صلحا بازدید شد .

آگشته اعتبار سالن ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولین را 300 میلیون تومان و مساحت آن را 1100 مترمربع عنوان کرد و افزود : به دلیل معلولیت های بدنی معلولین عزیز ، سالن گرمایش از کف دارد و دارای کفپوش چند منظوره برای ورزشهای گوناگون توپی می باشد .

شهردار الوند همچنین زیربنای سالن فوتسال امام علی(ع) را 1300 مترمربع و اعتبار آن را 550 میلیون تومان عنوان و نوع دیواره های آن را 3Dپانل و سالن کاملاً ضدزلزله ذکر کرد. وی افزود : این سالن طوری طراحی شده که بتوان در مواقع بحران به عنوان سالن مدیریت بحران از آن استفاده کرد .

آگشته در بازدید از ساختمان فرهنگی صلحا ، این ساختمان را به عنوان یک پروژه شاخص و در راستای تشکیل مدیریت محله و عملکرد اینگونه ساختمان را به عنوان یک عملکرد مفصلی در مدیریت شهری ذکر کرد. وی برگزاری انواع کلاسهای آموزشی از قبیل صنایع دستی و گردشگری و مشاغل خانگی و محلی برای تفریح کودکان ذکر کرد و یادآور شد طراحی این ساختمان به عنوان یک نماد اسلیمی 8 پر بوده و داری 9 اتاق است و با برنامه ریزیهایی که انجام شده به زودی شاهد بهره برداری از این پروژه خواهیم بود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی