شهردار الوند: بهسازی معابر شهری با شتاب روزافزون در حال انجام است

عملیات جدول گذاری، روکش آسفالت و ترمیم ترانشه های سطح شهر با حجمی وسیع در سطح شهر در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ جوادی شهردار الوند با اشاره به جمله فوق افزود: مرحله اجرای عملیاتی این پروژه ها به صورت جدی دو ماه است که آغاز شده است و انتظار می رود تا بهسازی تمامی معابر سطح شهر ادامه یابد.
وی افزود: پروژه جدول گذاری معابر سطح شهر به صورت دستمزدی با اعتباری بالغ بر ۱،۹۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال تعریف شده است که این مبلغ جدای از اعتبار خرید و تأمین مصالح برای اجرای پروژه است که پیش بینی می گردد با در نظر گرفتن این اعتبار، این بخش بالغ بر 6،000،000،000 ریال هزینه در بر داشته باشد.
جوادی با اشاره به محدوده اجرای عملیاتی پروژه گفت: کوچه های خیابان شهید صالحی، شهید مسگری، کوچه های اطراف مدرسه صلحا، باند کندرو جنب کمربندی جنوبی(پیام ۴)، حاشیه پارک نبوت(خیابان نبوت)، انتهای خیابان گلستان، کوچه های میعاد ۱ و ۲، رسالت ۴، ۵، ۷ و ۹، کوچه ۳ شهید محمدی، فرعی ۳۹ از خیابان شهید محمود خانی از جمله معابری است که جدولگذاری آن شروع شده است.
وی تصریح کرد: پروژه روکش آسفال و ترمیم ترانشه ها و لکه گیری معابر سطح شهر از دیگر پروژه های تعریف شده در بهسازی معابر سطح شهر است که به صورت دستمزدی با اعتباری بالغ بر ۱،۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال است که با در نظر گرفتن خرید آسفالت این پروژه نیز به مبلغی بالغ بر 4،000،000،000 ریال خواهد انجامید.
شهردار الوند در ادامه با اشاره به محدوده های اجرایی پروژه روکش آسفالت گفت: روکش آسفالت کوچه هلال احمر، کوچه احسان ۱ ضلع جنوبی بوستان ارم، خیابان بلال حبشی فرعی اول، پیاده روی مسیر مزار در خیابان گلستان و پیاده رو جنب دادگستری انجام شده است و همچنین ترمیم ترانشه های سطح شهر نظیر کوچه های خیابانهای آزادی، شهید اسدی غنچه، شهید صارمی، شهرداری، مطهری، کوچه شهید رجبی تقاطع ولیعصر، کوچه های الوند قدیم، پیاده رو خیابانهای بلال حبشی و شهید بهشتی، کوچه های حاشیه بلوار سیکاب، منطقه غرب بلوار معلم و … نیز به اتمام رسیده است.
وی در پایان با اشاره به هدف از اجرای این پروژه ها به منظور بهبود عبور و مرور و اصلاح جداول و نهرهای سطح شهر خاطر نشان کرد: با توجه به تمام مشکلات مبتلا به شهرداری، تمام سعی و تلاش خود را جهت رفاه و آسایش شهروندان به کار می گیریم و امیدوارم شهروندان نیز با سعه صدر و مشارکت حداکثری این روند را تسریع بخشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی