آگشته شهردار الوند اعلام کرد به زودی در ناحیه شهری نصرت آباد کتابخانه عمومی دایر خواهد شد.

سعید آگشته شهردار الوند از بهره برداری ساختمان کتابخانه ناحیه شهری نصرت آباد در مجموعه فرهنگی و مذهبی تا پایان امسال خبر داد.

وی ساخت این کتابخانه در این ناحیه از شهر الوند را موجب ارتقای سطح کیفی زندگی مردم بیان کرد و افزود: سنگ بنای زیرساخت های فرهنگی در یک جامعه با احداث کتابخانه میسر خواهد شد.

آگشته در ادامه با اشاره به اینکه شهرداری در ساخت اینگونه بناها از هیچ کوششی فروگذاری نخواهد کرد، گفت: شهرداری ضمن رعایت استحکامات لازم در ساخت این بنا، امکاناتی از قبیل عایق بندی جهت جلوگیری از نفوذ صدا، نصب سیستم گرمایشی و سرمایشی سالن مطالعه را جانمایی کرده است که امیدوارم با تجهیز کتب در زمینه های مختلف از طریق نهاد کتابخانه های عمومی کشور بهره برداری از این پروژه فرهنگی تسریع گردد.

شهردار الوند وجود کتابخانه در ناحیه شهری نصرت آباد را یکی از ضروریات ذکر کرد و گفت: جمعیت 13000 نفری این ناحیه از اینگونه امکانات بی بهره اند و امیدوارم مسوولین امر در احداث فضاهای فرهنگی مورد نیاز تلاش کنند.

وی مساحت این کتابخانه را که در طبقه فوقانی مجتمع فرهنگی و مذهبی احداث شده است، حدود 2500 متر مربع ذکر کرد و اظهار امیدواری کرد احداث این بنا منشأ خیری برای احداث فضاهای فرهنگی و اجتماعی برای شهروندان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی