حضور گسترده مردم الوند در سالروز حماسه نهم دی در مسجد جامع حضرت ابوالفضل(ع)

به مناسبت سالروز حماسه نهم دیماه و روز بصیرت، اقشار مختلف الوند باحضور گسترده خود در مسجد جامع حضرت ابوالفضل(ع) با آرمانهای انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.
حجت الاسلام مهدوی امام جمعه الوند دراین مراسم با بیان اینکه مردم غیور ایران بعد از ۴۰ سال هنوز محکم و استوار در پای خواسته ها و آرمانهای انقلاب اسلامی ایستاده اند، گفت: در فتنه ۸۸ عده ای فریب خورده و نفوذی استکبار جهانی با نفاق و دورویی و با نشان شال سبز، در روز عاشورا به خیابانها آمدند و با آتش زدن پرچم سرخ امام حسین(ع)، فتنه ای را به پا کردند که هدف نهایی شان تسلط دوباره آمریکا و غرب بر ایران بود اما با قیام با بصیرت مردم ایران در نهم دی  اهداف فتنه گران خنثی شد.
خطیب جمعه الوند با انتقاد از عملکرد ضعیف و نامطلوب برخی ازمسئولین گفت: بعضی از نمایندگان مجلس ما انقلابی نیستند و در مقابل زیاده خواهیهای غرب و دشمنان موضع خودشان رامشخص نمی کنند.
امام جمعه الوند با تجلیل از اقدامات اخیر دستگاه قضایی در برخورد با مفسدان اقتصادی گفت: تاکی باید مردم ما شاهد کلاهبرداران بزرگی چون سلطان سکه، سلطان دلار، سلطان قیر و مرغ باشند انتظار ملت از قوه قضاییه این است که با شدت و جدیت بیشتری با مفسدین اقتصادی برخورد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی