گفتگوی زنده شهردار الوند با رادیو قزوین

جعفر جوادی شهردار الوند امروز در گفتگوی زنده رادیویی با مجری برنامه “روی خط باشید” شبکه قزوین به سؤالات و انتقادات شهروندان الوندی پاسخ داد.
جوادی در پاسخ به وضعیت سطلهای زباله شهر گفت: به خاطر وضعیت مالی، فعلاً امکان خرید سطلهای نو مقدور نیست اما درحال تعمیر و بازسازی سطلهای آسیب دیده هستیم و به طور مستمر بر نحوه جمع آوری مکانیزه زباله ها نظارت می کنیم.
وی در جواب به لکه گیری آسفالت معابر در کوچه های کوی امامت و سایر نقاط شهر هم گفت: بدلیل عدم تأمین قیر مورد نیاز از سوی سازمان راه و شهرسازی در تهیه قیر مشکلاتی داریم، اما با همه موانع موجود مقداری قیر به صورت آزاد تهیه کرده ایم که با مساعد شدن هوا بحث لکه گیری خیابانها و کوچه ها آغاز خواهد شد.
جوادی درباره مشکلات کوچه ۱۱ خیابان امام حسین(ع) به خیابان امام سجاد(ع) در کوی امامت نیز گفت: مشکلات این کوچه به دلیل لحاظ نشدن عقب نشینی از طرف آموزش و پرورش در زمان ساخت مدرسه و سالن ورزشی موجود در آن کوچه است که در زمان گذشته صورت گرفته و عقب نشینی نشده است و باعث شده که این کوچه باریکتر شود و مشکلات موجود پیش بیاید اما به هرحال ما پیگیر عقب نشینی دیوار مدرسه و سالن ورزشی توسط آموزش و پرورش هستیم که امیدواریم با اجرای آن از جانب آموزش و پرورش البرز مشکلات ساکنین این کوچه برطرف شود.
وی در پاسخ به جمع آوری سگهای ولگرد گفت: این کار درحال انجام است و ادامه خواهدیافت.
جوادی درباره کرایه و تردد تاکسیها در تمام خیابانهای شهر از جمله خیابان جابر نیز گفت: ما به خاطر رعایت وضعیت اقتصادی شهروندان سه سالی بود که کرایه حمل و نقل عمومی را افزایش نداده بودیم و درباره تردد اتوبوس ها و تاکسی ها نیز باید اعلام کنم که آنها موظفند در مسیرهای تعیین شده خود تردد کنند و با تاکسی هایی که در برخی مسیرها فقط به صورت دربستی تردد می کنند  در صورت ارایه گزارش مردمی، برخورد خواهیم کرد. 
شهردار الوند در پاسخ به تجهیز پارک ترنم به وسایل بازی کودکان و تکمیل روشنایی پارک امامت هم گفت: وسایل مورد روشنایی پارک امامت خریداری شده و در حال نصب است که امیدواریم تا ۱۰ الی ۱۵روز دیگر پایان یابد و برای وسایل بازی پارک ترنم نیز در فکر تهیه آن هستیم که انشاءالله پس ازخرید انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی