نخستین نمایشگاه بین المللی بازآفرینی شهری، شهر الوند را در کشور مطرح کرد

در نخستین نمایشگاه بین المللی بازآفرینی شهری که از 23 لغایت 25 دیماه در محل مصلای تهران برگزار شد، شهرداری الوند در کنار سایر شهرداریهای استان حضور فعالی داشت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این نمایشگاه شهرداری الوند با ارایه طرحهای بازآفرینی شهری از جمله طرح بازآفرینی مجتمع گلها و بازار ایرانی اسلامی، مسکن امید و بهسازی معابر شهری نقش فعالی ایفا کرد.

در حاشیه این نمایشگاه به جهت فعالیت برجسته شهرداری الوند در حوزه بازآفرینی شهری مقرر شد علاوه بر تخصیص 300 تن قیر رایگان از محل اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری استان قزوین، اعتبار 17 میلیارد ریالی شهرداری الوند به 40 میلیارد ریال افزایش یابد.

لازم به ذکر است؛ شهرداری الوند در حال حاضر با دارا بودن هفت طرح با موضوعات بهسازی محیط شهری، توسعه زیرساختهای شهری، بهبود عبور و مرور شهری و سرمایه گذاری که به تصویب ستاد بازآفرینی شهرستان البرز نیز رسیده است، جزو شهرهای پیشرو در زمینه بازآفرینی شهری است.

در اختتامیه نمایشگاه، از فعالین حوزه بازآفرینی شهری در سطح کشور تقدیر به عمل آمد که استان قزوین نیز جزو استانهای برتر در این حوزه معرفی و شهرداری الوند به عنوان یکی از شهرهای فعال استان در این حوزه در سطح کشور مطرح شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی