سرپرست جدید شهرداری الوند: اعتماد شورای اسلامی شهر به اینجانب محبوبیت و مقبولیت حراست را در پی داشته است

مصطفی طاهرخانی سکّان سرپرستی شهرداری الوند را در دست گرفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران و کارشناسان شهرداری در صبح روز 18 بهمن ماه در سالن شهید باکری برگزار شد، مصطفی طاهرخانی سرپرست جدید شهرداری با تقدیر و تشکر از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر گفت: این اعتماد محبوبیت و مقبولیت حراست را در پی داشته است.
وی با اشاره به ایام شهادت حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: باید سیره و روش و منش آن حضرت در ساده زیستی، ایثار، گذشت و اطاعت از خداوند را به عنوان الگو در زندگیمان قرار دهیم.
سرپرست شهرداری الوند با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ابراز داشت: بزرگداشت دهه فجر، گرامیداشت خاطره شیرین انقلاب و از آن مهمتر تداوم انقلاب می باشد که لازم است همه ما در راهپیمایی 22 بهمن که مظهر اقتدار ملی ماست شرکت نماییم.
وی در ادامه در خصوص وضعیت شهرداری و انتظارات خود عنوان کرد: شهرداریها امروز در خط مقدم خدمت رسانی و رابط بین مردم و نظام هستند.
طاهرخانی اضافه کرد: شهرداری الوند در گذشته یکی از شهرداری های صاحب نام در استان بود که متأسفانه امروز با آن دوران، فاصله زیادی داریم. لذا در وهله نخست می بایست ضمن تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به امور آنها از توانمندی و تخصص پرسنل به عنوان منابع و سرمایه عظیم سازمانی بیشترین بهره را ببریم.
وی وضعیت مالی شهرداری را نامطلوب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به زمان محدودی که تا پایان سال داریم باید درآمدزایی، صرفه جویی و پرهیز از هزینه های زاید و بیهوده را مد نظر قرار دهیم.
سرپرست شهرداری الوند در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: انشاءا… با همراهی و همکاری کلیه مدیران، کارشناسان و پرسنل شهرداری این برهه حساس از زمان را با موفقیت پشت سر می گذاریم.
در این جلسه، علی قدمی نائب رییس شورای اسلامی شهر الوند در سخنان کوتاهی با تشکر از عیوض ذاکری سرپرست قبلی شهرداری، برای مصطفی طاهرخانی سرپرست جدید آرزوی موفقیت کرد و از همه مدیران، کارشناسان و پرسنل شهرداری خواست تا با سرپرست جدید همکاری لازم را بعمل آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی