همزمان با تقدیم بودجه سال 98؛ جلسه بحث و بررسی بودجه در صحن علنی شورا آغاز شد

اتمام پروژه‌های نیمه تمام عمرانی از اولویتهای شورای اسلامی شهر الوند در بودجه سال ۹۸ است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این جلسه که عصر روز سه شنبه 23 بهمن ماه در محل شورای اسلامی شهر الوند برگزار شد، طاهرخانی سرپرست شهرداری الوند با اشاره به نابسامانی مدیریتی در دوره گذشته، ثبات مدیریتی را از اولویت های خود عنوان کرد و افزود: تشکیل کارگروه‌های مدیریتی و فعال کردن آن از جمله اقداماتی بود که انجام شد و درصدد هستیم این روند را جهت پویایی هر چه بهتر مدیریت ادامه دهیم.
وی با اشاره به پرداخت چک های معوقه دیماه طی روز آتی، در خصوص بودجه گفت: بودجه سال جاری 50 میلیارد تومان بوده است و چنانچه بخواهیم در سال آینده سقف آنرا پایین تر از این میزان بگیریم تبعات منفی در پی خواهد داشت.
سرپرست شهرداری الوند در خصوص اقدامات عمرانی و خدماتی ابراز داشت: در حوزه عمرانی سه اکیپ لکه‌ گیری در سطح شهر فعال هستند و اقداماتی نیز در حوزه رنگ آمیزی جداول در حال انجام است.
وی افزود: پروژه پارک بانوان و کمربندی شمالی از جمله پروژه‌هایی است که تعریف شده است و شورا می بایست اولویت ساخت آن را تعیین کند.
در ادامه جلسه اعضای شورا با بیان موضوعاتی از قبیل اجرای محدود پروژه های عمرانی، مسایل مربوط به اراضی عمارت اربابی و اراضی موسوم به علی آباد، احداث پارکینگ، بازگشایی خیابان یادگار امام(ره)، کمبود درآمد شهرداری و ایجاد درآمد پایدار، مطالعه درست و کارشناسی پروژه های عمرانی، پیوست اجتماعی پروژه های عمرانی، اجرای پارک بانوان و عمومی شهر و همچنین کاشت درخت به ازای هر شهروند به بحث و گفتگو پرداختند و در نهایت به اولویت بندی در اجرای پروژه های نیمه تمام به اجماع رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی