طاهرخانی سرپرست شهرداری الوند در جلسه مشترک روابط عمومی های شهرداری، شرکتها و سازمانهای تابعه: روابط عمومی شهرداری و سازمانهای تابعه ویترین عملکرد مدیریت شهری است

با حضور مهتاب بهرامی رئیس شورای اسلامی شهر الوند و مصطفی طاهرخانی سرپرست شهرداری الوند جلسه مشترک روابط عمومی های شهرداری، شرکتها و سازمانهای تابعه شهرداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این جلسه که ظهر روز چهارشنبه یکم اسفندماه در دفتر شهردار برگزار شد، مهتاب بهرامی رئیس شورای اسلامی شهر با انتقاد از عملکرد برخی رسانه های مجازی و سیاه نمایی عملکرد مدیریت شهری گفت: متأسفانه برخی از رسانه های مجازی با قراردادن ذره بین بر روی مدیریت شهری عملکرد آنرا زیر سؤال می برند، البته منکر برخی از نقدها نیستیم ولی سیاه نمایی عملکرد مدیریت شهری و ناامید کردن مردم را مصداق بارز آب به آسیاب دشمن ریختن می دانیم.
وی افزود: در چنین فضاهایی، شکاف بین آنچیزی که حقیقت دارد و آنچیزی که بیان می شود زیاد است و نتیجه آن می شود که کارهای خوب صورت گرفته در زیر غباری از اغراض و سیاسی کاریها نادیده گرفته می شود.
بهرامی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در سطح شهرستان البرز، تصریح کرد: شورای اسلامی شهر الوند به اذعان مسئولین شهرستانی از پویاترین شوراهای شهرستان است که می بایست عملکرد مطلوب آن به درستی به اطلاع شهروندان رسانده شود.
وی در پایان با اشاره به جایگاه حساس روابط عمومی ابراز داشت: روابط عمومی قلب تپنده سازمان است که امیدوارم با همدلی و همراهی روابط عمومی شهرداری و سازمانهای تابعه تلاش و همت مدیریت شهری انعکاس مطلوب یابد و شاهد رشد امید و نشاط اجتماعی در سطح شهر باشیم.
مصطفی طاهرخانی سرپرست شهرداری الوند در این جلسه نیز با اشاره به اینکه روابط عمومی شهرداری و سازمانهای تابعه ویترین عملکرد مدیریت شهری است، اظهار کرد: از طریق شفافیت در حوزه های مالی و عمران شهری می توانیم حس مشارکت شهروندان را برانگیزانیم و این وظیفه روابط عمومی است که با همگرایی و تمرکز فعالیت های اطلاع رسانی و انعکاس شفاف و دقیق عملکرد مدیریت شهری، اعتماد را در بین مردم ایجاد و تقویت نماید.
وی با اشاره به شکاف وضعیت موجود و مورد انتظار از فعالیت های حوزه رسانه ای، عملکرد روابط عمومی را نسبت به گذشته مثبت ارزیابی کرد و افزود: انتظار می رود روابط عمومی در حوزه مدیریت شهری فرایند پروژه ها را به صورت تاریخی و تحلیلی بیان کند و صرفاً به بیان اطلاع رسانی و گزارش توصیفی بسنده نکند.
سرپرست شهرداری در پایان سخنان خود گفت: شهرداری الوند در سطح استان از پویاترین شهرداریهاست و لذا نباید فعالیت های شهرداری در سایه بدبینی ناشی از انعکاس منفی اطلاع رسانی برخی سایت ها و شبکه های مجازی تحت تأثیر قرار گیرد لذا روابط عمومی ها به عنوان سنگر اطلاع رسانی مردم می بایست نقش مهمی در پوشش صحیح اخبار و اطلاعات مدیریت شهری ایفاء نمایند.
در ادامه مدیران و کارشناسان روابط عمومی شهرداری، شرکتها و سازمانهای تابعه به بیان مسایل موجود در حوزه اطلاع رسانی پرداخته و دیدگاهها و نظرات خود را جهت بهبود فرایند اطلاع رسانی به اشتراک گذاشتند و در پایان آمادگی خود را جهت تمرکز و همگرایی فعالیت های رسانه ای اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی