سعید آگشته شهردار الوند در مراسم افتتاح چند پروژه دردهه مبارک فجر:یکی از زیر ساخت های اساسی توسعه پرداختن به ناوگان حمل و نقل عمومی است .

سعید آگشته شهردار الوند در مراسم بهره برداری از چند پروژه عمرانی مربوط به ناوگان حمل و نقل و اتوبوسرانی با بیان جمله ی فوق افزود : امروز به حول و قوه ی الهی زیر ساخت های خوبی در شهر الوند در حال اجراست وبسیاری از پروژه های عمرانی از این دست در سالهای گذشته به بهره برداری رسیده اند .

در مراسم بهره برداری از 3 پروژه ی سازمان اتوبوسرانی که استاندار قزوین ، معاونین استاندار ، فرماندار البرز ، امام جمعه و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی و جمعی از مردم شهید پرور شهر الوند حضور داشتند ، آگشته در گفتگو با خبرنگاران، اعتبار این 3 پروژه را 4.000.000.000 ریال عنوان کرد و گفت : این 3 پروژه شامل مدیریت هوشمند ناوگان حمل و نقل عمومی ، آزمایشگاه آنالیز روغن و سایبان ایستگاه تاکسیهای الوند – قزوین و الوند- محمدیه است و امیدوارم در روزهای شیرین انقلاب به کام مردم همیشه قهرمان شهر الوند شیرین تر بیاید . وی در بخش دیگری از سخنان خوداز تجهیزتاکسیهای شهر به سیستم هوشمند حذف پول نقد و استفاده از کارت الکترونیک خبر داد و گفت : این سامانه قابلیت های زیادی دارد که از آن جمله می توان به اخذ مجوز خروج از محدوده ی فعالیت بدون مراجعه و حضور فیزیکی به تاکسیرانی اشاره کرد .

آگشته آزمایشگاه آنالیزروغن در مجتمع تعمیر گاهی سازمان اتوبوسرانی را نیز یکی از پروژه هایی عنوان کرد که می تواند کمک شایانی به سیستم اتوبوسرانی و تاکسیرانی بکند . وی تشخیص فوری معایب موتور، گیر بکس و دیفرانسیل را در کوتاه ترین زمان از مزایای این سیستم عنوان کرد و یاد آور شد تمامی این خدمات در راستای افزایش راندمان خدمات دهی سیستم حمل و نقل عمومی می باشد .

شهردار الوند بهره برداری از سایبان ایستگاه تاکسی های الوند به محمدیه و الوند به قزوین را در مساحتی بالغ بر 400 متر مربع در میدان لاله یکی دیگر از پروژه های سازمان مذکور عنوان کرد و گفت : از این پس مسافران و رانندگان محترم این مسیرها در زمان انتظار از این سایبان از تابش آفتاب در گرما و بارندگی بهره خواهند برد .

گفتنی است سازمان اتوبوسرانی شهرداری الوند در طی سال 91 با اعتباری بالغ بر 29 میلیارد ریال ، 5 پروژه ی بزرگ عمرانی را به مرحله بهره برداری رسانده است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی