شهردار الوند در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در جمع پرسنل شهرداری عنوان کرد: امروز بهای خون شهداء ، خدمت صادقانه به مردم است.

شهردار الوند گفت: شهدا رفتند تا ما بمانیم در امنیت و آسایش زندگیکنیم اما امروز بهای خون شهیدان، خدمت صادقانه و بی منت به مردم است.

شهردار الوند گفت: شهدا رفتند تا ما بمانیم در امنیت و آسایش زندگی کنیم اما امروز بهای خون شهیدان، خدمت صادقانه و بی منت به مردم است.

سعید آگشته شهردار الوند که در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در تالار شهر الوند سخن می گفت؛ با ابراز جمله مذکور افزود: امروز ما وظیفه داریم از اعتبار و مکنت انقلاب اسلامی دفاع کنیم و آرمانهای امام راحل را با جدیت پیگیری و با الهام از منویات مقام معظم رهبری با کنار گذاشتن اختلاف و انحراف، وحدت داشته باشیم.

شهردار الوند ادامه داد: دهه فجر فرصتی است که ما با آرمانهای شهدا بیعت مجدد داشته و ادامه دهنده ی راه آنها باشیم و این جز با خدمت کردن به مردم ممکن نیست و شما خانواده بزرگ شهرداری از خادمان گمنام هستید و با ارایه خدمات مطلوب به شهروندان مدافع خون شهیدان هستید.

عادل پور امام جمعه شهر الوند نیز در سخنانی با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، توجه به توصیه های دین مبین اسلام در پیشبرد امور را از مهمترین وظایف یک فرد مومن ذکر کرد و گفت: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا به پیروزی رسید و ما نیز وظیفه داریم تا جان در نفس داریم آن را حفظ کنیم.

گفتنی است در این مراسم با شکوه که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر الوند، مدیران عامل سازمانها و شرکت شهر صنعتی البرز، مدیران و مسوولان واحدهای شهرداری و پرسنل شهرداری و شرکت شهر صنعتی البرز برگزار شد، از تعدادی از ایثارگران، فرزندان شاهد، بسیجیان نمونه جامعه مهندسان بسیج شهر الوند و کارکنان نمونه سال 91 شهرداری و شرکت شهر صنعتی البرز با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر و قدردانی شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی